REUTERS/Molly Darlington

VIDEO Zvezda vodila na Etihadu, ni zastavica pomoćnog suca nije zaustavila Bukarija!

Vrijeme Čitanja: 2min | uto. 19.09.23. | 21:55

City je ‘ubijao’ srpsku momčad, ali nakon prvih 45 minuta na semaforu je stajalo 0-1

Nepisano nogometno pravilo glasi ‘ne zabiješ – dobiješ’ upravo su na svojoj koži osjetili nogometaši Manchester Cityja. Iako su Građani u prvih 45 minuta uputili nevjerojatna 22 udaraca prema golu Zvezde (sedam u okvir), na predah se otišlo s vodstvom gostiju.

Obrana Cityja je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena malo zaspala, sjajnu dubinsku loptu iz leđa Diasa uputio je Ivanić, Bukari je projurio kraj Portuglaca kao brzi vlak te rutinski doveo srpsku momčad u vodstvo.

Pogodak Bukarija pogledajte OVDJE (Arenasport)

Iako je isprva pomoćni sudac vjerovao kako je krilni napadač Zvezde u zaleđu zbog čega je njegova zastavica bila u zraku, nakon VAR provjere ustanovljeno je kako je sve čisto pa je tako srpska momčad iz svojeg prvog udraca prema golu domaćina došla do vodstva.

Nakon prvih 45 minuta Crvena zvezda je vodila na Etihadu prvotiv Manchester Cityja rezultatom 1-0