Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 01.04.17. | 15:42

U prvoj današnjoj utakmici 29. kola španjolskog prvenstva, Villarreal je izgubio od Eibara.

Nogometaši Villarreala nisu uspjeli doći do punog plijena u dvoboju 29. kola Primere. Izgubili su pred domaćim navijačima s 3:2 od Eibara.

'Žuta podmornica' došla je u vodstvo u 18. minuti zahvaljujući Sorianu i rezultat se nije mijenjao do drugog poluvremena. Gosti su u 48. minuti izjednačili s bijele točke, siguran izvođač bio je Leon, a prednost Eibaru je samo šest minuta kasnije donio Kike. To je 'podebljano' u 77. minuti zahvaljujući strijelcu Inui, a Soriano je svojim drugim golom na utakmici u 89. minuti uspio samo ublažiti poraz.

Villarreal je tako upisao drugi uzastopni poraz i otežao si put do mjesta u Europi, a sedmoplasirani Eibar je ostvario prvu pobjedu nakon poraza i dva remija.