REUTERS/Alessandro Garofalo

VIDEO Zasvirao je radio u Bergamu: Pašalić potvrdio pobjedu Božice!

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 24.09.23. | 17:19

Devet minuta na terenu bilo je dovoljno hrvatskom reprezentativcu za pogodak.

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Mario Pašalić bio je strijelac za Atalantu u 2-0 domaćoj pobjedi protiv Cagliarija u susretu 5. kola talijanskog prvenstva.

Pašalić je u igru ušao u 67. minuti, a u 76. minuti je preciznim udarcem povisio vodstvo svoje momčadi na konačnih 2-0. Prvi gol postigao je Lookman u 33. minuti.

Atalanta je sada šesta s devet bodova, dok je Cagliari pretposljednji 19. s dva.

Pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arenasport)

Josip Brekalo igrao je do 65. minute za Fiorentinu u 2-0 gostujućoj pobjedi kod Udinesea. Strijelci su bili Martinez Quarta u 32. Bonaventura u drugoj minuti nadoknade.

Fiorentina je skočila na peto mjesto sa 10 bodova, dok je Udinese 18. s tri.

Kako su Viole stigle do pobjede na Dacia Areni u Udinama pogledajte OVDJE (Arenasport)

Ranije u nedjelju je vodeći Inter zadržao stopostotni učinak 1-0 (0-0) gostujućom pobjedom kod Empolija golom Dimarca iz 51. minute.

Inter je na vrhu sa 15 bodova, dok je Empoli na dnu bez bodova.