Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 17.02.16. | 23:06

U drugoj večerašnjoj utakmici osmine finala Lige prvaka, Wolfsburg je kao gost slavio kod Genta s 3:2.

Wolfsburg je od 44. do 60. minute utrpao domaćinima čak tri pogotka i poveo 3:0, prvenstveno zahvaljujući dvostrukom strijelcu Draxleru, a Kruse je u 60. minuti povisio na 3:0.

I činilo se da su 'Vukovi' riješili pitanje prolaza u četvrtfinale Lige prvaka, ali je Gent tračak nade dobio golovima u samoj završnici utakmice.

Prvo je Kums u 80. minuti smanjio na 3:1, a onda je Coulibaly u 89. minuti postavio konačnih 3:2.

Time je belgijska momčad ostavila mogućnost da se u uzvratu osmog ožujka može nadati potpunom preokretu i čudu.

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3sqytd" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x3sqytd_gent-2-3-wolfsburg-all-goals-hd-17-02-2016-champions-league_sport" target="_blank">Gent 2 - 3 Wolfsburg All Goals HD 17.02...</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/ViralDailyTV" target="_blank">ViralDailyTV</a></i>