Screenshot Arenasport

VIDEO Vlašić igrao u pobjedi Torina, Badelj zamijenjen u remiju Genoe

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 30.03.24. | 17:14

Do kraja dana igraju se još dvije utakmice

U druge dvije popodnevne utakmice 30. kola talijanskog nogometnog prvenstva Genoa i Frosinone su remizirali (1-1), a Torino je slavio protiv Monze (1-0).

U Đenovi je domaćin poveo u 30. minuti pogotkom Gudmundssona s bijele točke, a već u 36. je izjednačio Reiner te se rezultat više nije mijenjao.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Milan Badelj igrao je do 76. minute, a u 45. zaradio javnu opomenu.

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Vlašić odigrao je čitavu utakmicu za Torino protiv Monze, koja je od 72. minute igrala s čovjekom manje jer je drugi put požutio Pessina.

Jedini gol za momčad koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić postigao je Sanabria (69.) iz kaznenog udarca (VIDEO).

Do kraja dana igraju se još dvije utakmice, Lazio – Juventus i Fiorentina – Milan.