REUTERS/Jennifer Lorenzini

VIDEO Viole svladale Bolognu, Božica stigla do spasa u Udinama u 90+2. minuti

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 12.11.23. | 17:13

Pašalić je zamijenjen već na poluvremenu, Moro je u igru ušao u nastavku, dok su Tikvić i Brekalo utakmice ogledali s klupa za pričuvne igrače.

Nogometaši Fiorentine prekinuli su niz od tri poraza u talijanskom prvenstvu svladavši na svom terenu Bolognu sa 2-1 (1-1).

Domaće je u prednost doveo Bonaventura (18.), poravnao je Zirkzee (33.-11m), ali je tri boda Fiorentini osigurao Gonzalez (48.-11m).

Josip Brekalo ostao je na klupi Fiorentine koja je sada šesta sa 20 bodova, dok je Nikola Moro ušao u igru u 70. minuti za Bolognu koja je sedma sa 18 bodova.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arenasport)

Mario Pašalić odigrao je prvo poluvrijeme u 1-1 (0-1) remiju Atalante na gostoanju kod Udinesea. Domaće je u vodstvo doveo Walace (44.), a poravnao je Ederson (90+2.).

Peta Atalanta ima 20 bodova, dok je Udinese 16. sa 11 bodova.

BolognaFiorentinaAtalantaUdineseAntonio TikvićNikola MoroMario PašalićJosip Brekalo