REUTERS/Jennifer Lorenzini

VIDEO Viole promašile penal pa svejedno preokretom prekinule crni niz protiv Lazija

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 26.02.24. | 22:53

Gosti su poveli u posljednjim trenucima prvog dijela golom Lusia Alberta. No, "Viole" su u nastavku susreta zabile dva gola i imale neiskorišteni jedanaesterac

U posljednjem susretu 26. kola talijanskog nogometnog prvenstva Fiorentina je prekretom porazila Lazio sa 2-1 ostvarivši prvu pobjedu u posljednjih šest međusobnih susreta.

Gosti su poveli u posljednjim trenucima prvog dijela golom Lusia Alberta. No, Viole su u nastavku susreta zabile dva gola i imale neiskorišteni jedanaesterac.

Izjednačio je Michael Kayode u 61. minuti, a samo šest minuta kasnije Nicolas Gonzalez je imao priliku iz kaznenog udarca dovesti Fiorentinu u vodstvo, međutim pogodio je okvir gola. Ipak, dvije minute kasnije Giacomo Bonaventura okreće rezultat u korist Ljubičastih.

Golove pogledajte OVDJE. (Arenasport)

Do kraja susreta Lazio je pokušavao izjednačiti, ali nije uspio. Fiorentina je ovom pobjedom preskočila i sada drži sedmu poziciju.(Hina)