REUTERS/Marcelo Del Pozo

VIDEO Vintage Ramos donio pobjedu Sevilli kod Getafea

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 30.03.24. | 16:09

Kapetan se najbolje snašao u gužvi i donio tri boda Andalužanima

Nogometaši Seville osvojili su tri gostujuća boda ove subote na gostovanju kod Getafea, u ogledu 30. kola španjolske La Lige Sevilla je pobijedila s minimalnih 1-0.

Pogodak odluke postignut je već u petoj minuti. Nakon kornera se stvorila gužva u domaćem šesnaestercu, a iz blizine se najbolje snašao Sergio Ramos i pogodio za, kasnije se ispostavilo, pobjedu njegove momčadi.

Pogodak pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Getefa je ostatak utakmice napadao, pogotovo u drugom poluvremenu, ali je domaćin propustio brojne izgledne prilike te je Sevilla sačuvala gol prednosti. Getafe je ostao na desetom mjestu ljestvice, dok se Sevilla podigla na 14. mjesto.

U nedjelju su na rasporedu utakmice Celta - Rayo Vallecano, Girona - Betis, Alaves - Real Sociedad i Real Madrid - Athletic, dok će ovo kolo utakmicom u ponedjeljak zaključiti Villarreal - Atletico Madrid.