REUTERS/Kai Pfaffenbach

VIDEO Vida zabio u remiju AEK-a, PAOK skočio na prvo mjesto

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 03.03.24. | 21:41

U susretu 26. kola grčkog nogometnog prvenstva, Dinamov protivnik u osmini finala Konferencijske lige, PAOK je na gostovanju porazio Lamiju sa 2-0 preuzevši vrh ljestvice nakon što je AEK odigrao 3-3 na gostovanju kod Arisa.

PAOK je iskoristio AEK-ov remi i gostujućom pobjedom protiv Lamije vratio se na vrh ljestvice.

Solunski sastav je poveo u 71. minuti golom brazilskog veznjaka Taisona, a pobjedu je potvrdio u drugoj minuti sudačke nadoknade golom ganskog braniča Abdula Rahmana Babe.

Pogotke pogledajte OVDJE

Hrvatski vratar Dominik Kotarski branio je za PAOK kojem sada u četvrtak slijedi gostovanje u Zagrebu u prvom susretu osmine finala Konferencijske lige.

AEK je u sjajnom susretu s mnogo obrta odigrao 3-3 na gostovanju kod Arisa ispustivši pobjedu u osmoj minuti nadoknade.

Atenski sastav je poveo u 15. minuti golom Nordina Amrabata, no Aris je okrenuo rezultat, a strijelci su bili Giannis Fetfatzidis u 43. minuti, te Kike Saverio u 49. minuti.

Izjednačio je Domagoj Vida golom u 55. minuti, a goste je u novu prednost doveo Ezequil Ponce u 68. minuti. Kada se već činilo kako će AEK osvojiti tri boda, Loren Moron je iz kaznenog udarca u osmoj minuti nadoknade zabio za 3-3.

Vida je za AEK igrao cijeli susret, dok je Robert Ljubičić igrao do 63. minute. Neven Đurasek nije nastupio za Aris.