VIDEO Vallecano s dvije munje spržio Alaves

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 16.09.23. | 08:25

Rayo je upisao treću pobjedu u novoj sezoni, a gosti treći poraz

Nogometaši Rayo Vallecana upisali su tri domaća boda u prvoj utakmici petog kola španjolske La Lige, na domaćem terenu svladali su Alaves 2-0.

Po jedan pogodak domaći sastav je dao u svakom poluvremenu. Prvo je 43. minuti s bijele točke Isi Plazon pogodio za 1-0, dok je u 82. potvrđena domaća pobjeda. Strijelac je nakon protunapada bio Jorge de Frutos.

Pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arenasport).

Rayo Vallecano je upisao treću pobjedu u novoj sezoni, a Alaves treći poraz.

Subota donosi utakmice Athletic Bilbao - Cadiz, Valencia - Atletico Madrid, Celta - Mallorca i Barcelona - Betis, dok se u nedjelju sastaju Getafe - Osasuna, Villarreal - Almeria, Sevilla - Las Palmas i Real Madrid - Real Sociedad. Kolo će zaokružiti Granada i Girona utakmicom u ponedjeljak.