REUTERS/Pablo Morano

VIDEO Valencia srušila Real Madrid, Modrić ušao s klupe, Vinicius isključen, nadoknada trajala 15 minuta

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 21.05.23. | 21:01

Šišmišima je pobjeda trebala da pobjegnu iz opasne zone

U susretu 35. kola španjolskog nogometnog prvenstva Valencia je na svom stadionu Mestalla pobijedila Real Madrid sa 1-0.

Bila je to prva Realova utakmica nakon debakla u Manchesteru u uzvratnom susretu polufinala Lige prvaka. Ali i novi poraz.

Utakmica je bila puna tenzija, a pogodak odluke zabio je Diego Lopez u 33. minuti. Za goste je od 65. minute igrao kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić.

Pogodak pogledajte OVDJE (Arenasport).

U samoj završnici susreta došlo je do naguravanja igrača pri čemu je Vinicius Junior udario Huga Dura nakon čega je dobio crveni karton. Sudac Ricardo De Burgos je isključio Realova napadača nakon poziva iz VAR sobe.

Trenutak odluke i snimku VAR-a pogledajte OVDJE (Arenasport).

Zanimljivo, nadoknada je trajala čak 15 minuta, ali više nije bilo promjene rezultata.

Realov poraz iskoristio je gradski suparnik Atletico koji je pobjedom 3-0 protiv Osasune skočivši na drugo mjesto Primere.