REUTERS/Alberto Lingria

VIDEO Uvjerljivih Nerazzurri kod Leccea koji je bio bez suspendiranog Hrvata

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 25.02.24. | 20:48

Opet je razigran bio Argentinac Lautaro Martinez koji je postigao prvi i treći pogodak Intera

Nogometaši milanskog Intera nastavljaju dominirati ove sezone u talijanskoj Serie A, u ogledu 26. kola pobijedili su Lecce u gostima s 4-0.

Opet je razigran bio Argentinac Lautaro Martinez koji je postigao prvi i treći pogodak Intera, u 15. i 56. minuti. Time je Martinez došao do 22 pogotka ove sezone u domaćem prvenstvu. Slavlje Intera su golovima u nastavku ogleda upotpunili Frattesi i De Vrij.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Hrvatski nogometaš Marin Pongračić zbog kazne crvenog kartona nije mogao nastupiti u ovom susretu za Lecce.

Inter je uvjerljivo prvi na ljestvici. Uz utakmicu manje ima čak devet bodova više od drugog Juventusa.