Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 08.01.16. | 22:33

U prvoj utakmici 20. kola francuskog prvenstva, vodeći PSG nije imao većih problema pred domaćim navijačima protiv Bastije.

Parižani su na Parku prinčeva protiv trenutno 16. plasirane momčadi francuskog prvenstva slavili 2:0 i tako joj nanijeli deseti poraz ove sezone. 'Krivci' su bili Silva u 29. minuti i Maxwell sjajnim pogotkom samo deset minuta kasnije.

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3lfh3x" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x3lfh3x_thiago-silva-goal-psg-1-0-bastia-08-01-2016_sport" target="_blank">Thiago Silva Goal - PSG 1-0 Bastia - 08-01-2016</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/Gol-Live" target="_blank">Gol-Live</a></i>

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3lfkg4" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x3lfkg4_amazing-goal-maxwell-psg-2-0-bastia_sport" target="_blank">Amazing Goal Maxwell - PSG 2-0 Bastia</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/football-zone" target="_blank">football-zone</a></i>

Rezultat se do kraja nije mijenjao i PSG je tako stigao do 17. pobjede ove sezone, četvrte uzastopne, u kojoj ne zna za poraz i uvjerljivo je na vrhu ljestvice sa 54 boda. Drugoplasirani Monaco je na 32 boda, a treći Angers na 31.