Screenshot
Screenshot

VIDEO Ušao, asistirao, izborio finale Kupa: Ivanušec brusi formu za Euro, u Feyenoordu već rade mjesta za novi trofej

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 01.03.24. | 08:05

U finalu će snage odmjeriti s NEC-om

Nogometaši Feyenoorda su s 2-1 pobjedom protiv Groningena izborili plasman u finale Nizozemskog nogometnog kupa. Gosti su u vodstvo došli preko Duartea (31.), da bi onda domaćin preokret uspio režirati u drugom poluvremenu. Prvo je sjajni stoper Hancko u 61. poentirao za porvnanje, da bi onda u 83. minuti Lingr, koji je u igru ušao samo tri minute ranije, zabio za konačnih 2-1. Asistenciju za pobjedonosni pogodak upisao je hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec koji je u igru ušao u 46. minuti umjesto Brazilca Paixaoa.

Treću utakmicu zaredom Ivanušec je jedan od boljih igrača Feyenoorda, a njegova dobra forma sigurno veseli i izbornika Dalića. Ivanušec je u Feyenoord stigao početkom sezone iz Dinama, a dosad je za velikana s De Kuipa skupio 24 nastupa, jedan pogodak i četiri asistencije.

Ivanušecovu asistenciju za pobjedu Groningena pogledajte OVDJE (Sportklub)

Feyenoord će u finalu Nizozemskog nogometnog kupa (KNVB Beker) snage odmjeriti s NEC Nijmegenom koji je u polufinalu s 2-1 svladao s Cambuurom. (G)