REUTERS/Vincent West

VIDEO Triler na San Mamesu: Celta propustila nekoliko meč-lopti pa izgubila u sudačkoj nadoknadi

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 11.11.23. | 08:40

U dramatičnoj utakmici gosti su vodili sa 1-0 i 2-1, a kod 3-3 nisu iskoristili kazneni udarac

U prvoj utakmici 13. kola španjolskog nogometnog prvenstva Athletic Bilbao je na svom terenu svladao Celtu iz Viga sa 4-3 (2-2).

U dramatičnoj utakmici na San Mamesu gosti su vodili sa 1-0 i 2-1, a kod 3-3 nisu iskoristili kazneni udarac da bi domaći do pobjede stigli golom s bijele točke u osmoj minuti sudačke nadoknade.

Aspas (25.) je doveo Celtu u vodstvo 1-0, na 1-1 poravnao je Sancet (37.) da bi Bamba (41.) vratio prednost na stranu gostiju. No, Guruzeta (45+5., 52.) je s dva gola preokrenuo na 3-2 za domaće. Larsen (66.) je izjednačio na 3-3, a Aspas u 72. minuti nije iskoristio 11-erac za Celtu, obranio mu je Unai Simon. No, Berenguer (90+8.-11m) nije pogriješio u sudačkoj nadoknadi s bijele točke za pobjedu Athletica.