SK/Screenshot

VIDEO Treća pobjeda Hoffenheima: Kramarić zabio za samo 48 sekundi, Grillitsch povećao prednost golom s centra

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 16.09.23. | 15:46

Hrvatski reprezentativac briljira u posljednjim utakmicama

Hoffenheim je ostvario treću pobjedu ove sezone. Kramarićeva momčad slavila je 3-1 pobjedu kod Kölna. Andrej Kramarić je u sjajnoj formi u posljednje vrijeme i to pokazuje i u reprezentaciji i u klubu!

Danas je svoj Hoffenheim Kramarić veo u vodstvo i to 'blitz Kriegom'. Naime, već u prvim sekundama susreta 4. kola Bundeslige protiv Kölna zabio je za vodstvo 1-0. Ovo mu je drugi gol u Bundesligi ove sezone.

Gol možete pogledati OVDJE.

Podsjetimo, Kramarić je zabio i za Vatrene u utakmici protiv Latvije.

No nakon što je Kramarić zabio za vodstvo Hoffenheima, Köln je u 28. minuti ponovno šokirao Florian Grillitsch i to pogotkom s centra! Atraktivan gol, možda i najljepši do sada u sezoni pogledajte OVDJE.

Treći gol u mrežu domaćina stavio je Maximilian Beier (52.) i time potpuno srušio nade domaćina. Davie Selke je u 61. minuti malo podigao napetost prvim golom za domaćine u susretu, ali ispostavilo se da je to i jedini njihov. U sudačkoj nadoknadi, Rasmus Carstensen iz Kölna je dobio i drugi žuti karton (90.+1) pa je koju minutu ranije mogao na tuširanje.