VIDEO: Torcida zapalila Split, Ukrajinci u čudu!

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 28.08.14. | 09:24

Nije noćas bilo lako nogometašima Dnjipra, a što ih tek čeka večeras na Poljudu.

Torcida se pobrinula za veliku feštu na splitskim ulicama uoči večerašnjeg uzvrata četvrtog pretkola Europske lige svog Hajduka protiv Dnjipra na Poljudu. Ukrajincima, koji su u Split stigli s prednošću od 2:1 iz Kijeva pokazali su samo dio paklene atmosfere koja će ih čekati večeras na rasprodanom Poljudu!

Slavni karusel, sa stotinama navijača, ponovno je dignuo Split 'na noge' i sinoć se uputio do hotela u kojem su smješteni igrači Dnjipra i nisu im dali spavati.

Orile su se pjesme i palile baklje, nastao je i prometni kaos zbog kilometarske kolone vozila i povorke, a iznenađeni Ukrajinci samo su znatiželjno i u čudu virili kroz prozore.

„Moji suigrači ovo nigdje nisu doživjeli. I samo su me pitali što će biti na stadionu kada je ovako večer prije utakmice“, rekao je bivši član Hajduka Nikola Kalinić za Sportske novosti.

Takvom vatrenom dočeku nisu se baš nadali... 

(Foto: Pixsell)

 


Tagovi

HajdukDnjiproUEFA Europska liga

Ostale Vijesti