Reuters/Peter Cziborra
Reuters/Peter Cziborra

VIDEO Topnici pucaju, Topnike gađaju: Guardiola najsretniji remijem Arsenala i Liverpoola

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 27.10.24. | 19:43

Pred sam kraj ogleda Jesus je mogao londonskom sastavu donijeti tri boda, ali nije bio precizan...

U posljednjem ogledu devetog kola engleske Premier lige, derbi susretu, nogometaši Arsenala i Liverpoola su na Emirates stadionu remizirali 2-2.

Prouči cjelokupnu ponudu za nogomet na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)

Time je aktualni prvak Manchester City ostao na vrhu ljestvice te ima 23 boda. Drugi Liverpool ima bod manje, dok su iza njih Arsenal i Aston Villa s 18 bodova.

Već u devetoj minuti Arsenal je poveo, a suparničku mrežu pogodio je Saka. Vrlo brzo su se gosti iz Liverpoola vratili te su izjednačili u 18. minuti. Nakon kornera, u gužvi domaćeg šesnaesterca, najbolje se snašao Van Dijk i pogodio za 1-1.

Izmjenjivali su se potom napadi na obje strane, a novi pogodak također je postignut nakon prekida. Rice je izveo slobodan udarac, a Mikel Merino je pogodio za novo veliko slavlje Arsenalovih navijača.

U nastavku se utakmica smirila, a Arsenal je vodstvo čuvao do 81. minute. Tada je sijevnula gostujuća akcija koju je započeo Alexander-Arnold. Potom je Nunez asistirao, a Salah sigurno pogodio za novo izjednačenje. U samoj završnici dvije šanse je za Arsenal imao Gabriel Jesus, ali ostalo je sve do kraja 2-2.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arena Sport)



Premier liga, 9. kolo

Petak, 25. listopada

Leicester – Nottingham Forest 1-3

Subota, 26. listopada

Aston Villa – Bournemouth 1-1

Brentford – Ipswich 4-3

Brighton – Wolverhampton 2-2

Manchester City – Southampton 1-0

Everton – Fulham 1-1

Nedjelja, 27. listopada

Chelsea – Newcastle 2-1

Crystal Palace – Tottenham 1-0

West Ham – Manchester United 2-1

Arsenal – Liverpool 2-2

ODIGRAJ ODMAH!


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.



Tagovi

ArsenalLiverpoolPremier liga

Ostale Vijesti