
VIDEO Tigrovi upisali novu pobjedu, sada su stradali Labudovi!
Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 24.01.26. | 18:16
Jakirovićeva momčad sada se bodovno izjednačila s trećeplasiranim Ipswichem!
Hull ne staje, Hull ide dalje! Treću pobjedu u nizu upisali su izabranici Sergeja Jakirovića, ovog puta protiv Swanseaja, koji nije uspio iznenenaditi na gotovo pa rasprodanom MKM stadionu koji je ove subote još jednom bio slavljenički raspoložen. Jakirovićevi Tigrovi slavili su s 2-1, a kako je u ovom, 29. kolu Championshipa, na svojem Bramall Laneu Sheffield United s 3-1 svladao Ipswich, prošlogodišnjeg člana Premier lige, s kojim se sada Hull - bodovno izjednačio (50)!
Domaćin je do prednosti došao u 24. minuti kad je najstrožu kaznu uspješno realizirao Ollie McBurnie, inače drugi topnik Championshipa (11) te prvi iza vodećeg Žana Vipotnika, člana baš Swanseaja te nesuđenog Plavog 9 (13).
Tigrovi su povećali prednost u 39. kada je Slater zabio na dodavanje Hađiahmetovića.
U drugom dijelu Labudovi nisu zapjevali, ali su jednom uspjeli matirati Ivora Pandura. Opet vrlo dobrog Ivora Pandura, valja naglasiti. U 59. je Cullen pronašao put do njegove mreže, ali izuzev toga, gosti u drugom dijelu više nisu uspjeli poentirati. Iako su imali više od igre te bili znatno bolji i opasnij takmac.
No, Hull je izdržao, treći put zaredom slavio u prvenstvu, zbog čega njihov san o sezoni 26./27. u Premier ligi živi i dalje!
Dodajmo i kako su 4-0 pobjede upisali Middlesbrough protiv Prestona, odnosno Millwall protiv Charltona. QPR je pak na domaćem terenu poražen od Wrexhama (2-3), s tim da su gosti do pobjede došli u 90+3. i 90+4. minuti. Bristol City je s 2-0 bio bolji od Sheffield Wednesdayja, Oxford je u gostima šokirao Leicester pa slavio s 2-1, dok su utakmice Birmingham - Stoke i Blackburn - Watford završile istim rezultatom - 1-1.
.jpeg.webp)


.jpg.webp)
.jpg.webp)


.jpg.webp)



.webp.webp)



