Icon Sport/PIXSELL

VIDEO Težak posrtaj Lillea, primili četiri komada pred put u Rijeku

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 27.08.23. | 19:14

Lorient se pokazao kao vrlo koban protivnik.

Lille, protivnik Rijeke u doigravanju za ulazak u skupine Konferencijske lige, doživio je težak poraz u 3. kolu Francuske lige, izgubivši kod Lorienta s 1-4.

Abergel (9), Ponceau (10), Faivre (62) i Le Goff (67) nemilice su punili mrežu Lillea, za koji je Kanađanin David postigao počasni gol u 55. minuti. Nakon tri kola Lille je 10. s četiri boda, a u četvrtak gostuje na Rujevici.

Golove s utakmice možete pogledati OVDJE (Arenasport)

Rennes i Le Havre su u prvom nedjeljnom dvoboju odigrali neriješeno 2-2.Blas je doveo Rennes u vodstvo u desetoj minuti susreta, a Wooh je povećao prednost domaće momčadi na 2-0 u 24. minuti. No gosti, smanjuju na 1-2 pet minuta prije kraja prvog poluvremena, a strijelac je Alioui koji onda zabija i svoj drugi gol za izjednačenje u 70. minuti.

U kasnijem terminu, Nica i Lyon su odigrali 0-0. Duje Ćaleta Car je odigrao cijelu utakmicu za Lyon. Lyonu je ovo bio prvi bod i predzadnji je, dok je Nica ubilježila i treći remi na startu prvenstva.

Na ljestvici vode Monaco i Marseille s po sedam bodova.