REUTERS/Angelika Warmuth

VIDEO Švabe prikočile Apotekare, ali nisu prestigle Bavarce, Köln i Mainz odigrali bez golova

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 10.12.23. | 19:37

Drugo kolo zaredom samo bod za momčad Xabija Alonso

Nogometaši Stuttgarta nisu uspjeli pobijediti vodeći Bayer Leverkusen pred svojim navijačima u utakmici 15. kola odigranoj u nedjelju koja je završila podjelom bodova 1-1.

Domaća momčad je povela u 40. minuti golom Chrisa Fuhricha, a konačnih 1-1 postavio je Florian Wirtz u 47. minuti.

Josip Stanišić je odgledao utakmicu s klupe za pričuvne igrače Bayera koji je drugo kolo zaredom osvojio bod i sada ima 36 bodova, četiri više od drugoplasiranog Bayerna koji je u subotu uvjerljivo poražen (1-5) na gostovanju kod Eintrachta. Stuttgart je ostao na trećem mjestu s bodom manje od Bayerna.

Pogotke pogledajte OVDJE, a sažetak OVDJE (Sportklub).

Köln i Mainz su u drugom susretu odigrali bez golova te se zadržali na dnu tablice Bundeslige.