REUTERS/Lisi Niesner

VIDEO Supergol Brahima Diaza doveo Kraljeve na korak do četvrtfinala

uto. 13.02.24. | 20:47

Luka Modrić cijelu utakmicu proveo je na klupi za pričuve.

Prva utakmica osmine finala Lige prvaka, posljednje po starom formatu, između RB Leipziga i Real Madrida završila je 1-0 pobjedom Kraljeva. Jedini pogodak na utakmici zabio je Brahim Diaz početkom nastavka.

Nakon što je u prvom poluvremenu RB Leipzig ostavio bolji dojam, posebno preko opasnog Benjamina Šeška kojem je u 2. minuti poništen pogodak, jedini pogodak na utakmici pao je početkom nastavka. Brahim Diaz slalomom se oslobodio nekolicine domaćih igrača i fenomenalno pogodio za, ispostavilo se, konačnih 1-0 za Real Madrid.

Do kraja utakmice obje momčadi mogle su zabiti, najbolju priliku za Real Madrid propustio je Vinicius Junior koji je pogodio stativu, a na suprotnoj strani opet je prijetio Šeško. Luka Modrić cijelu je utakmicu proveo na klupi za pričuve.

RB Leipzig - Real Madrid 0-1

Strijelci: 0-1 Diaz (49.)

Tekstualni prijenos utakmice pročitajte u nastavku. Golove možete pogledati OVDJE (ArenaSport)