Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 05.11.15. | 19:15

Odigrane su prve dvije utakmice četvrtog kola Europske lige, u kojima nije bilo pobjednika.

Monaco naših Danijela Subašića i Marija Pašalića je odigrao skromnih 1:1 na gostovanju kod Qarabaga, a istim je rezultatom završen susret Bešiktaša i Lokomotiva, za koji nije igrao hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka zbog crvenog kartona.

I Subašić i Pašalić su od prve minute bili u sastavu gostiju, a Pašalić je igru napustio u 61. minuti, kada ga je zamijenio Cavaleiro, ujedno i strijelac izjednačujućeg pogotka u 72. minuti i to prilično sretnog i spretnog jer ga je domaći vratar  pogodio loptom tijekom ispucavanja.

Prvi su do vodstva stigli domaćini i to u 39. minuti zahvaljujući Armenterosu.

Monaco je tako ostao na samo jednoj pobjedi u četiri susreta Europske lige ove sezone, ima i tri remija, dok je Qarabag nakon pobjede i dva poraza upisao prvi remi.

U drugom susretu ovog ranijeg programa, bodove su podijelili i Bešiktaš i Lokomotiv. Quaresma je u 58. minuti doveo istanbulsku momčad u vodstvo, a Niasse je u 76. izjednačio.

Lokomotivu je ovo drugi uzastopni remi u ovom natjecanju, a Bešiktašu treći, nakon uvodne pobjede.