REUTERS/Angelika Warmuth

VIDEO Stuttgartu uvjerljivo slavlje kod Hoffenheima, Kramarić igrao od 67. minute

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 16.03.24. | 20:45

Gosti se učvrstili na 3. mjestu

U posljednjem subotnjem susretu 26. kola njemačke Bundeslige nogometaši Stuttgarta na uvjerljivi su način prošli gostovanje kod Hoffenheima gdje su slavili 3-0.

Prvi pogodak na susretu postigao je Millot u 18. minuti, dok je domaćin primio još žešći udarac u nadoknadi prvog dijela kada je najbolji strijelac Stuttgarta Guirassy pogodio za 2-0. Bilo kakva dvojba nestala je u 68. minuti kada je Leweling bio strijelac za velikih 3-0 Stuttgarta.

Golove s utakmice pogledajte OVDJE (Sportklub)

U domaćem sastavu od 67. minute je zaigrao hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić.

Stuttgart se ovom pobjedom dodatno učvrstio na trećem mjestu. Trenutačno ima sedam bodova više od četvrtog Leipziga te čak devet više od pete dortmundske Borussije, s tim da Borussia ima utakmicu manje. Hoffenheim je ostao na osmom mjestu.