REUTERS/Angelika Warmuth

VIDEO Stuttgart srušio Mainz i pobjegao Dortmundu na trećem mjestu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 11.02.24. | 17:48

U pretposljednjem ogledu 21. kola njemačke Bundeslige nogometaši Stuttgarta su na svom stadionu svladali Mainz 3-1.

Ključne korake prema trećoj ligaškoj pobjedi u nizu Stuttgart je napravio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada je postigao dva pogotka. Strijelci za 2-0 su bili Mittelstaedt i Leweling.

Konačna potvrda domaće pobjede dogodila se u 73. minuti kada je Undav pogodio za 3-0, dok je počasni gol za goste dao Ajorque u 76. minuti. Golove pogledajte OVDJE. (Sportklub)

Stuttgart je na ljestvici pobjegao dortmundskoj Borussiji te je potvrdio svoje treće mjesto, dok je Mainz i dalje u opasnoj zoni, na pretposljednjem mjestu.