Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 30.05.17. | 21:05

I dalje briljira naš junak na Dalekom istoku...

Sjećate se intervjua koji smo napravili s prvim topnikom Singapura, Hrvatom Stipom Plazibatom?

>>Kakav Kalinić, kakvi Mandžukići i Santiniji… Razgovarali smo s Hrvatom koji je najbolji strijelac lige na drugom kraju planete!

Što i mi pričamo, pa naravno da se sjećate. E pa, od tog intervjua Stipe nije stao, dapače! Danas je s dva pogotka filipinskom Globalu stigao do šestog pogotka u AFC Kupu, azijskoj varijanti Europske lige, ali još važnije, donio je svom Home Unitedu prolaz u osminu finala. Nakon što su u prvoj utakmici izborili remi, 3:3, Plazibat, Marijan Šuto i njihov Home United uspjeli su doći do pobjede 3:2 i prolaska u idući krug natjecanja. Ovo je inače Plazibatu dvadeset i treći gol u svim natjecanjima.

Plazibat je bio strijelac u 89. minuti za 2:2, a pogotovo je bio lijep njegov pogodak u 94. minuti iz slobodnog udarca za konačnih 3:2 i potpuni preokret. Svoj je obol pobjedi dao i Marijan Šuto, koji je u 71. minuti natjerao Denisa Villanuevu na start kojim je ovaj zaradio direktno isključenje.

Nadamo se da će naš dvojac na dalekom Istoku i dalje nastaviti sa sjajnim partijama.

(Foto: Facebook)