Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports

VIDEO Stipe Biuk zabio novi gol, pogledajte krasan potez mladog reprezentativca

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 21.05.23. | 09:56

Komentatori su bili oduševljeni pogotkom.

Stipe Biuk noćas je zabio svoj drugi pogodak u MLS-u u dresu Los Angelesa. Njegov je klub pobijedio San Jose s 2-1, a prvi pogodak na utakmici djelo je mladog Hrvata već u 3. minuti.

Bio je to krasan potez bivšeg igrača Hajduka, koji je primio loptu u 16-ercu, vagao obrambenog igrača i potom kroz šumu nogu prizemno pucao i prevario golmana.

Gol Biuka možete pogledati OVDJE (Arenasport)

Ovaj pogodak bio je drugi u 12 nastupa za Biuka u MLS-u, a dodao je i jednu asistenciju. U nastavku utakmice, prvo je Trauco izjednačio na 1-1 u 52. minuti, da bi pobjedu Los Angelesu, duboko u sudačkoj nadoknadi, iz kaznenog udarca donio poznati Meksikanac Carlos Vela. Spomenimo i da je Biuk na terenu proveo 85 minuta.

Los Angeles FC trenutno je drugi u američkom prvenstvu s 25 bodova, pet manje od vodećeg Cincinnatija. (I.M.)