Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 04.02.15. | 23:38

Unatoč skromnoj partiji Liverpool se ipak plasirao u 5. kolo FA Kupa, pobijedivši kod Boltona s 2:1.

Redsi drže neslavan rekord od čak osam kup ispadanja od nižerangiranih momčadi, a večeras su bili jako blizu devetom posrtaju. Drugoligaš Bolton vodio je na svom stadionu od 59. minute golom vremešnog Eidura Gudjohnsena iz penala nakon sat vremena igre.

Rezultat 1:0 pisao je na semaforu sve do 86. minute kada Sterling donosi izjednačenje gostima. U junaka se potom pretvara Coutinho koji je u prvoj minuti sudačke nadoknade maestralno lobovao domaćeg vratara i razveselio navijače Redsa. Ali i Stevena Gerrarda, koji je igrao svoju 700. utakmicu u dresu Liverpoola... Unatoč blijedoj igri, barem će je pamtiti po s(p)retnoj pobjedi.