REUTERS/David Klein

VIDEO Spursi kaznili pogreške Ville, West Ham iščupao bod

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 10.03.24. | 17:16

Neobični autogol presudio Forestu u srazu s Brightonom

U susretu 28. kola engleskog nogomtnog prvenstva Tottenham je na gostovanju pobijedio Aston Villu sa 4-0.

Sve najzanimljivije se dogodilo u drugom dijelu.

Spursi su poveli u 50. minuti golom Jamesa Maddisona, a samo četiri minute kasnije Brennan Johnson je pogodio za 2-0, obojica su kaznili velike pogreške u otvaranju domaćih igrača, to je taj rizik na koji pristaje Unai Emery, pa kad prolazi, sve super, ali kad netko pogriješi, ajme majko…

Novi problemi za Villu stigli su u 66. minuti kada je John McGin dobio crveni karton. Tottenham je s igračem više u samoj završnici zabio još dva gola, a strijelci su bili Son Heung-Min (90+1.) i Timo Werner (90+5.).

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Aston Villa je ostala četvrta, no Tottenham se približio na svega dva boda zaostatka.

West Ham i Burnley su odigrali 2-2, nakon što je domaćin izjednačio golom u sudačkoj nadoknadi.

Burnley je poveo u 11. minuti preko Davida Fofane, a u posljednjim trenucima prvog dijela Konstantinos Mavropanos je nespretno gurnuo loptu u vlastitu mrežu za povećanje gostujućeg vodstva.

Domaćin je smanjio početkom drugom dijela golom Lucasa Paquete, a izjednačio je Danny Ings u sudačkoj nadoknadi.

Brighton je slavio protiv Nottingham Foresta sa 1-0, a susret je odlučio autogol Andrewa Omobamidelea u 29. minuti, nakon skraćenog kornera.

Neobični autogol pogledajte OVDJE (Arenasport).