Action Images via Reuters/Paul Childs

VIDEO Spektakulran potez Gündoğana, City zabio najbrži gol u povijesti finala FA Cupa

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 03.06.23. | 16:37

Mat u 13 sekundi.

U finalu FA Cupa pratimo veliki gradski derbi između Manchester Cityja i Manchester Uniteda. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 1-1, a zanimljivost je da se početni rezultat na semaforu održao tek 13 sekundi. Veselio se plavi dio grada, a fantastično je pogodio İlkay Gündoğan.

Njemački reprezentativac izveo je loptu s centra, ona je stigla do Cityjevog golmana i Gündoğanovog sunarodnjaka Stefana Ortege. On je ispucao loptu u suparničku polovicu, da bi je Kevin De Bruyne proslijedio do kapetana svoje momčadi, koji je spektakularno pogodio volej s 18 metara.

Gol za vodstvo možete pogledati OVDJE (Sportklub)

Do kraja poluvremena United je uspio izjednačiti, a strijelac je u 33. minuti bio Bruno Fernandes iz kaznenog udarca, kojeg je skrivio Jack Grealish igranjem rukom.