Screenshot Arenasport

VIDEO Spas za Udinese u sudačkoj nadoknadi

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 01.10.23. | 17:25

Milan Badelj zbog ozljede nije igrao za goste.

Nogometaši Udinesea i dalje su bez domaće pobjede ove sezone, ali su se u sedmom kolu talijanske Serie A spasili poraza na svom Friuli stadionu odigravši 2-2 protiv Genoe.

Gosti su vodili sve do 91. minute s 2-1, ali je Udinese na sretan način u tom trenutku izjednačio. Konačan rezultat postavio je Romero koji je pogodio vlastitu mrežu.

Dotad je igrač utakmice bio Islanđanin Albert Gudmundsson koji je postigao oba pogotka za goste. U 14. minuti je zabio za 1-0 gostiju, a u 41. za 2-1. Između toga je prvi pogodak za Udinese dao Lucca u 23. minuti.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Genoa je trenutačno na desetom mjestu ljestvice, dok je Udinese i dalje u velikim problemima te je tek na 17. mjestu.