REUTERS/Yiannis Kourtoglou

VIDEO Sorlothova simultanka za slavlje Žute podmornice

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 03.03.24. | 16:17

Majstorska partija

Nogometaši Villarreala pred svojim su navijačima svladali Granadu s uvjerljivih 5-1 (3-0) u prvoj utakmici nedjeljnog programa 27. kola španjolskog prvenstva.

U golijadi domaće momčadi iskazao se norveški napadač Alexander Sorloth koji je postigao tri gola. Već je u sedmoj minuti doveo Villarreal u vodstvo, a onda ga i udvostručio u 19. minuti. Etienne Capoue je u 32. minuti povećao prednost domaće momčadi na 3-0. U 47. minuti je Goncalo Guedes pogodio za 4-0, a u 66. minuti je Sorloth postigao svoj treći pogodak za 5-0. Konačnih 5-1 postavio je u Theodor Corbenau u prvoj minuti dodatka na kraju dvoboja.

Osim strijelaca, s tri asistencije se istaknuo Villarrealov veznjak Dani Parejo.

Golove pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Villarreal je s 32 boda privremeno došao na 12. mjesto, a Granada je sa 14 bodova ostala na predzadnjoj, 19. poziciji. Vodeći Real Madrid ima 66 bodova, sedam više od drugoplasirane Girone koja ima utakmicu manje.