Screenshot Sportklub

VIDEO Sjajna ‘no look’ asistencija Rebića za pobjedu Besiktasa, Livaković sačuvao mrežu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 12.11.23. | 16:22

Ispostavilo se da je to bio jedini pogodak na utakmici

U 12. kolu turskog noogmetnog prvenstva bivši hrvatski reprezentativac Ante Rebić skrenuo je pozornost na sebe asistencijom Jacksonu Muleku u 55. minuti, ispostavilo se da je to bio konačni rezultat utakmice Süper Lige, Besiktas - Basaksehir 1-0.

Rebić je ostao u igri do 76. minute, a sjajnu asistenciju za pogodak pogledajte OVDJE (Sportklub).

Vratar hrvatske nogometne reprezentacije Dominik Livaković branio je čitav susret za Fenerbahce u 0-0 remiju na gostovanju kod Adana Demirspora u susretu 12. kola turskog prvenstva.

S tim bodom Fenerbahce se vratio na vrh ljestvice sa 31 bodom, koliko ima i drugi Galatasaray, dok je Adana Demirspor treći sa 22 boda.