REUTERS/Isabel Infantes

VIDEO Šišmiši do važna tri boda protiv Celte, Mari ušao u 78. pa dvije minute prije kraja zabio za pobjedu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 14.05.23. | 16:25

Barajina momčad utakmicu je završila s 10 igrača.

U susretu 34. kola španjolskog nogometnog prvenstva Valencija je na gostovanju pobijedila Celtu sa 2-1 osvojivši važne bodove u borbi za prvoligaški spas.

Šišmiši su uoči gostovanja u Vigu bili na 17. mjestu sa 34 boda, kao i Getafe koji se nalazi stepenicu niže u zoni ispadanja, no s današnja tri boda skočili su na 14. mjesto sa 37 bodova.

Valencija je povela u osmoj minuti golom Justina Kluiverta, no u 60. minuti je izjednačio Haris Seferović.

Ipak, u 88. minuti gosti su golom Alberta Marija stigli do iznimno važna tri boda. U posljednjim trenucima susreta Valencija je ostala s igračem manje nakon što je isključen Gabriel Paulista.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arenasport)

Celta je ostala na 13. mjestu sa 39 bodova.

U nedjelju se još sastaju Elche - Atletico Madrid, Real Valladolid - Sevilla, te Espanyol - Barcelona, a u ponedjeljak igraju Real Betis - Rayo Vallecano.