REUTERS/Molly Darlington

VIDEO Silva kao Messi i Lewa: Samo su oni ovo uspjeli u polufinalima LP-a protiv velikog Reala

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 17.05.23. | 21:49

Veliku nadmoć Građana je Silva realizirao i pretvorio u prednost od 2-0 na poluvremenu

Traje uzvratna utakmica Manchester Cityja i Real Madrida na Etihadu. Podsjetimo, u prvoj utakmici rezultat je bio 1-1, a u ovoj je svašta, ali egal - nije.

Pobrinula se za to cijela momčad Cityja, ali posebno Bernardo Silva koji je zabio dva gola Građana u prvom dijelu za mirnih i velikih 2-0 na poluvremenu.

Bernardo Silva ostao je sam u 23. minuti, nikoga nije bilo blizu i bez problema je pospremio loptu u gol Madriđana nakon odlične asistencije Haalanda. U 38. minuti povećao je vodstvo Cityja. Glavom je s 10-ak metara pogodio gol i na semafor postavlja 2-0.

Tako je Bernardo Silva postao tek treći igrač koji je postigao 2 ili više golova polufinalnoj utakmici Lige prvaka protiv Real Madrida, nakon Lionela Messija (2011.) i Roberta Lewandowskog (2013.).