Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 17.09.16. | 17:25

Sjajan je tjedan iza Borussije.

Tomas Tuchel je od Borussije opet napravio 'seksi' momčad, barem u nekim utakmicama. Nakon što su u prošlom bundesligaškom kolu izgubili od Leipziga, nogometaši Borussije su u Ligi prvaka sa 6:0 pobijedili Legiju, a danas su ponovili isti rezultat protiv Darmstadta. Seriju je otvorio Castro u 7. minuti, a 1:0 je bilo sve do 48. minute kada je gol postigao Ramos. Nakon Pulisicevog gola u 54. minuti, Darmstadt je ostao s igračem manje. Borussia je to znala kazniti te su Castro, Rode i Mor postavili konačnih 6:0. Spomenimo i kako je Pulisic osim gola imao i dvije asistencije.

Siguran je bio i Bayern koji je s 3:1 u Münchenu pobijedio Ingolstadt. Gosti su poveli preko Lezcana u 8. minuti, izjednačio je Lewnadowski u 12., a u drugom poluvremenu precizni su bili Alonso i Rafinha.

Do velike pobjede, druge u prvenstvu, došao je Niko Kovač čiji je Eintracht s 2:1 pobijedio Bayer. Ante Rebić je ušao u 62. minuti, a u 79. je asistirao za pobjednički gol Fabiana. Tin Jedvaj je igrao do 85. minute za Bayer. Tri boda momčadi iz Frankfurta omogućio je Chicarito koji je promašio jedanaesterac u 88. minuti.

Andrej Kramarić je ušao u 66. minuti utakmice u kojoj je Hoffenheim odigrao 0:0 protiv Wolfsburga. Leipzig je uvjerljivo došao do pobjede u Hamburgu.

Bundesliga, 3. kolo:

Bayern – Ingolstadt 3:1 (Lewandowski 12', Alonso 50', Rafinha 84'/Lezcano 8')
Borussia Dortmund – Darmstadt 5:0 (Castro 7', 78', Ramos 48', Pulisic 54', Rode 84', Mor 88'))
Eintracht – Bayer 2:1 (Meier 53', Fabian 79'/Chicarito 60')
HSV – Leipzig 0:4 (Forsberg 66'-11m, Werner 72', 77', Selke 90+2')
Hoffenheim – Wolfsburg 0:0