Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 18.01.17. | 22:58

U 17. kolu francuskog prvenstva, Nantes je upisao domaću pobjedu.

Nantes je u zaostaloj utakmici 17. kola Ligue 1 slavio protiv Caena s 1:0. Pogodak za tri boda postigao je Sala u 65. minuti.

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x58ya0d" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x58ya0d_all-goals-hd-nantes-1-0-caen-18-01-2017-hd_sport" target="_blank">All Goals HD- Nantes 1-0 Caen - 18.01.2017 HD</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/LiveGoalsTV" target="_blank">LiveGoalsTV</a></i>

Domaćini su tako upisali i četvrto slavlje u prvenstvu u nizu, sedmo ukupno te uspješno pobjegli iz opasne zone. Trenutno su 11, dok je Caen 15. Ovo mu je bio 11. poraz u sezoni, a ostao je na šest pobjeda.

Hrvatski napadač Ivan Santini je igrao za goste do 77. minute, kada ga mijenja Sane. Zaradio je žuti karton u 35. minuti.