Twitter Screenshot
Twitter Screenshot

VIDEO San Siro ima svoga kralja! Tisuće navijača u 'transu' dočekalo Modrića

Vrijeme Čitanja: 2min | pon. 04.08.25. | 19:18

Nakon što je odradio medijske dužnosti, hrvatski kapetan dočekan je s velikim oduševljenjem navijača Rossonera u centru Milana

„Kao dječak sam najviše gledao talijansku Serie A. Milan mi je oduvijek bio najdraži talijanski klub, a bio mi je još draži jer je za njega igrao moj idol Zvonimir Boban. Uvijek sam bio posebno vezan za Milan. Radit ću naporno i želim u dresu svog novog kluba biti jednako dobar kao i prije. Dati Milanu ono što sam davao svojim prijašnjim klubovima. Jasno mi je da su očekivanja od mene velika, no spreman sam na to“, rekao je 39-godišnji Modrić na predstavljanju u AC Milanu.

Nakon što je odradio medijske dužnosti, hrvatski kapetan dočekan je s velikim oduševljenjem navijača Rossonera u centru Milana. Oko 2000 ljudi došlo je pozdraviti Luku Modrića, koji se nagnuo kroz izlog trgovine AC Milana i bacio navijačima svoj novi dres s brojem 14.

Zatim je izašao među navijače kako bi potpisivao dresove i snimio nekoliko fotografija.


Zaigraj odmah, Germania!

Cjelokupnu Germanijinu ponudu pronađite i proučite OVDJE.


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.


Tagovi

Luka ModrićAC MilanLjetni prijelazni rokLjetni prijelazni rok 2025.

Ostale Vijesti