Ivo Cagalj/PIXSELL

VIDEO Ružne scene na Poljudu: Hajdukovi navijači ušli u teren, htjeli obračun s BBB-ima i spriječili Dinamovo slavlje!

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 03.04.24. | 21:28

Nadamo se kako ovakve stvari više nećemo viđati...

Utakmica je završila, a stotinjak pripadnika navijača Hajduka ušlo je u teren, krenulo se obračunati s BBB-ovima koji su bili na jugu i spremali se slaviti pobjedu sa svojim igračima. Koji su u zadnji tren pobjegli u svlačionicu. Ružne scene nakon drugog Hajdukova poraza. Policija je djelovala, htjela spriječiti da se ne dogodi obračun, pa su se splitski navijači vratili na sjever i bacali stolice. Uzalud je spiker molio za prekid djelovanja, policija je dežurala dugo nakon upada u teren, ali stolice su letjele i dalje. Tek nankon 15 minuta su počeli napuštati stadion.

Dinamo je na Poljudu pobijedio Hajduk sa 1-0 golom Sandra Kulenovića u 15. minuti, dok je u drugom polufinalu Rijeka na stadionu u Kranjčevićevoj ulici identičnim rezultatom porazila Lokomotivu golom Ivana Smolčića u 70. minuti.

Ove godine finale se igra na dvije utakmice, prva je 15. svibnja u Zagrebu, a uzvrat je na Dan državnosti, 30. svibnja na Rujevici.