REUTERS/Alberto Lingria

VIDEO Roma srušila Bradarićevu i Bašićevu posrnulu Salernitanu i skočila na peto mjesto

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 29.01.24. | 22:52

Sve najvažnije dogodilo se u drugom dijelu

U posljednjem susretu 22. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je na gostovanju pobijedila fenjeraša Salernitanu sa 2-1 upisavši drugu pobjedu u nizu.

Sve najvažnije dogodilo se u drugom dijelu.

Roma je povela u 51. minuti iz jedanaesterca kojeg je uspješno izveo Paulo Dybala (OVDJE, Arenasport). Kazneni udarac je skrivio Giulio Maggiore igravši rukom unutar šestnaesterca. Na 2-0 je povisio Lorenzo Pellegrini u 66. minuti (OVDJE), a smanjio je Grigoris Kastanos četiri minute kasnije. (OVDJE)

Za domaći sastav je cijeli susret igrao Domagoj Bradarić, dok je Toma Bašić na terenu proveo 62. minute.

Roma je ovom pobjedom napredovala s osmog na peto mjesto sa 35 bodova. Na vrhu ljestvice je Inter sa 54 boda, Juventus na drugom mjestu ima 53 boda, a ispred Rome su i Milan (46), te Atalanta (36).

Salernitana nakon 14. poraza sezone i dalje drži začelje ljestvice Serie A sa 12 bodova, šest manje od zone spasa.