REUTERS/Molly Darlington

VIDEO Redsi slavili na Salahov pogon, Núñezu poništena dva pogotka

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 12.11.23. | 17:03

Slavila je i Aston Villa protiv Fulhama, momčad Unaija Emeryja slavila je s 3-1

Trebao je VAR poništiti dva gola Darwinu Nunezu da bi Liverpool konačno stigao do vodstva koncem prvog poluvremena kada je zabio Mohamed Salah. Zabio je Egipćanin još jednom, pridodao mu se među strijelcima i Diogo Jota, a Redsi su na koncu slavili s 3-0 protiv Brentforda.

Dakle, u 22. i 27. minuti VAR je poništio Nunezu pogotke, a onda je Slaha pogodio za 1-0 u 39. minuti. Ponovno je isti igrač zabio i u 62. minuti, a onda je Jota postavio konačnih 3-0 u 74. minuti.

REUTERS/Molly DarlingtonREUTERS/Molly Darlington

Pogotke pogledajte OVDJE

Slavila je i Aston Villa protiv Fulhama, momčad Unaija Emeryja slavila je s 3-1. Villa je povela autogolom Robinsona u 27. minuti, zatim je McGinn podignuo na 2-0 u 42. Treći gol zabio je Watkins u 64., a počasni za Fulham stavio je Jimenez u 70. minuti.