REUTERS/Isabel Infantes

VIDEO Real Madrid bez Modrića teniski pomeo Valladolid, Benzemin prvi “pravi hat-trick”

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 02.04.23. | 18:21

Rodrygo je osim vodećeg pogotka ostvario i tri asistencije

U susetu 27. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je deklasirao Real Valladolid sa 6:0 bez pomoći Luke Modrića koji nije ulazio u igru.

Junak susreta bio je francuski napadač Karim Benzema koji je u razmaku od sedam minuta upisao ‘hat-trick’.

Rodrygo je doveo Kraljevski klub u vodstvo u 22. minuti, a potom je Benzema započeo svoj ‘show’. U 29. minuti zabio je za 2:0, tri minute kasnije je povisio na 3:0, a u 36. minuti je postigao i treći gol. Bio je to njegov prvi ‘hat-trick’" u Realovom dresu u prvom poluvremenu, Englezi bi rekli – pravi ‘hat-trick’!

U drugom dijelu među strijelce su se upisali i Marco Asensio u 72. minuti, te Lucas Vazquez u drugoj minuti sudačke nadoknade. Dodajmo i kako je Rodrygo osim vodećeg gola upisao i tri asistencije.

Pogotke na koje prava ima Arenasport pogledajte OVDJE.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić utakmicu je pratio s klupe i nije bilo potrebe za njegovim ulaskom u igru.

U ponedjeljak će se odigrati posljednja utakmica ovog kola, a za bodove će se boriti Valencia i Rayo Vallecano.

Na ljestvici vodi Barcelona sa 71 bodom, Real na drugom mjestu ima 59 bodova, a zatim slijede četiri kluba koja imaju utakmicu manje, Atletico Madrid sa 51 bodom, Real Sociedad sa 48 bodova, Real Betis sa 45 i Villarreal sa 41 bodom.