Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 11.01.18. | 15:23

Pet golova u drugom dijelu.

Reprezentacija Islanda svladala je Indoneziju u prijateljskoj utakmici odigranoj u Jakarti sa 6:0. Island je na odmor otišao s minimalnom prednosti, a protivnik Hrvatske na Svjetskom prvenstvu u Rusiji zabio je pet pogodaka u nastavku utakmice i stigao do uvjerljive pobjede.

Jedini pogodak za Island u prvom dijelu zabio je Andri Runar Bjarnason. Gosti su na 2:0 poveli u 47. preko Kjartana Finnbogasona. Rezultat se nije mijenjao do 66. kada Ottar Magnus Karlsson pogađa za 3:0, a četvrti pogodak zabio je Tryggvi Hrafn Haraldsson dvije minute kasnije.

Do kraja utakmice za Island su još zabili Hjortur Hermannsson i Holmar Orn Eyjolfsson.

Island se na Svjetskom prvenstvu u Rusiji nalazi u skupini s Hrvatskom, Argentinom i Nigerijom. Prvenstvo otvara 16. lipnja protiv Argentine u Moskvi, a s Hrvatskom igra posljednju utakmicu u skupini, 26. lipnja u Rostovu.