Screenshot Sportklub

VIDEO Preokret i pobjeda PAOK-a

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 25.02.24. | 18:27

Hrvatski vratar Dominik Kotarski nije čuvao mrežu Solunaca u ovom susretu

Uspješno su posao u 24. kolu grčke Superlige odradili nogometaši solunskog PAOK-a, budući suparnici Dinama u osmini finala Konferencijske lige.

Premda je prvi primio pogodak PAOK je u gostima pobijedio Panaitolikos s 3-1. Time je PAOK zadržao korak s vodećim AEK-om. Na vrhu ljestvice AEK ima 55 bodova, PAOK je trenutačno na 54, dok treći Panathinaikos ima 51 bod.

Već u petoj minuti autsajder Panaitolikos je poveo golom Chatzitheodoridisa. Sve do 72. minute PAOK je bio u rezultatskom minusu, ali je sve vrlo brzo okrenuo na svoju stranu. U 72. minuti autogol za 1-1 je dao domaći igrač Silva Torrejon, dok je već u 73. PAOK vodio 2-1 pogotkom Živkovića. Konačnih 3-1 je postavio Konstantelias u 90. minuti.