Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 24.08.15. | 22:25

Odigrane su dvije preostale utakmice šestog kola ruske Premier League.

Zenit se nakon poraza u prošlom kolu od Krasnodara, vratio na pobjedničke staze u šestom kolu ruskog prvenstva slavljem na gostovanju kod Rubina iz Kazana s 3:1. Prvak Rusije je stigao do petog trijumfa u sezoni i tako popravio dojam nakon neočekivanog domaćeg poraza od Krasnodara.

Shatov je doveo goste u vodstvo u 16. minuti, Bilyaletdinov je u 72. minuti izjednačio na 1:1, a onda na scenu stupa Hulk. Prvo je u 78. minuti maestralnim lobom s 18 metara donio novu prednost Zenitu, a onda je asistirao Shatovu u 84. minuti za njegov drugi pogodak na utakmici i konačan rezultat.

U drugom susretu Samara je s 3:0 bila bolja od Kubana. Najbolji kod domaćina bio je dvostruki strijelac Drahun, koji je mrežu gostiju tresao u 17. i 71. minuti, a u strijelce se za uvjerljivu pobjedu upisao i Kornilenko.