REUTERS/Albert Gea

VIDEO Portu Ante portas! Girona svladala Osasunu, Budimir ovaj put nije mogao sve sam

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 09.03.24. | 22:55

S ovom pobjedom Michelove trupe ponovno su bacile Barçu na treće mjesto

Nogometaši Girone vratili su se na drugo mjesto ljestvice španjolske La Lige nakon što su pred svojim navijačima svladali Osasunu 2-0 u ogledu 28. kola španjolske La Lige.

Već u 13. minuti domaćin je došao do pogotka prednosti nakon što je Portu pogodio gostujuću mrežu. Dosta je bilo prilika potom s obje strane, ali ipak je cijelo vrijeme opasnija bila Girona koja je pobjedu potvrdila u 86. minuti. Pogodak za 2-0 postigao je Savio nakon sjajne kombinacije s Garcijom koji mu je izvrsno petom ostavio loptu i servirao mu sve 'kao na pladnju'.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Girona se vratila na drugo mjesto ljestvice te je preskočila Barcelonu od koje ima bod više. Vodeći Real ima četiri boda više od Girone i utakmicu manje.

Osasuna je ostala deseta na ljestvici, a do 88. minute za klub iz Pamplone ove je subote igrao hrvatski reprezentativac Ante Budimir.