VIDEO Pobjeda Monze, Erlić nije nastupio za Sassuolo

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 28.01.24. | 17:31

U susretu između Verone i Frosinonea nije bilo pobjednika

U susretu 22. kola talijanskog nogometnog prvenstva Monza je pobijedila Sassuolo sa 1-0, dok su Verona i Frosinone odigrali 1-1.

Monza je do prve pobjede u zadnja tri kola, te ukupno sedme u sezoni, stigla golom Andreje Colpanija u 31. minuti (VIDEO – Arenasport). Martin Erlić nije nastupio za goste, a Mirko Marić nije bio niti u zapisniku domaćih, što znači da mu se po svemu sudeći sprema transfer.

U susretu između Verone i Frosinonea nije bilo pobjednika. Domaćin je poveo u 45. minuti iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Tomaš Suslov. Verona je imala i jedanaesterac u 37. minuti, ali je Ondrej Duda nije bio uspješan. Izjednačio je Kaio Jorge u 58. minuti. Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).