Denis Kapetanovic/PIXSELL

VIDEO Plemići ipak nisu uspjeli ostvariti još jednu senzaciju, Kramer donio Legiji tri boda, braća Mamić gledala utakmicu uživo

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 26.10.23. | 22:57

Zrinjski je poveo preko Bilbije, da bi onda gosti do poravnanja stigli nakon što je autogol zabio Jakovljević. U nastavku je domaći sastav opet zabio, ali je pogodak Ćužea poništio VAR, nakon čega su gosti u 63. uspjeli poentirati i tako doći do sva tri boda.

Štata… Opet, šteta. Zrinjski je u trećem kolu grupne faze Konferencijske lige upisao novi poraz, ovoga puta od Legije na domaćem terenu (1-2). Plemići su odigrali dobru utakmicu, čak su i vodili, ali na kraju su Poljaci uspjeli preokrenuti rezultat u svoju korist pa će tako Mostar napustiti sa sva tri boda.

Bilbija je Plemiće doveo u vodstvo u 30. minuti. Bio je to stari, provjereni recept. Ćorluka je ubacio s desne strane, Bilbija je bio u pravo vrijeme na pravom mjestu te je onda glavom sa šest metara uspio svladati gostujućeg čuvara mreže. Stadion pod Bijelim Brijegom je eruptirao! - 1-0

No, u 33.minuti se gosti vraćaju u igru. Bila je to uigrana akcija iz slobodnog udaraca, a snažan ubačaj s desne strane u svoju je mrežu pospremio Jakovljević. - 1-1

Ćuže je u nastavku uspio zatresti mrežu, ali je njegov pogodak poništen nakon intervencije iz VAR sobe, da bi onda u 63.minuti gosti došli do preokreta nakon što je sjajno glavom poentirao Kramer. - 1-2

Plemići su ostali na tri osvojena boda nakon tri odigrana kola, dok je Legia s ovom pobjedom otišla na prvo mjesto skupine E gdje su bodovno poravnati s Aston Villom koja je u ranijem terminu svladala AZ u gostima s uvjerljivih 4-1.

Šestorica hrvatskih nogometaša (Marić, Radić, Tičinović, Ivančić, Čanađija, Ćuže) su započeli utakmicu, dok su onda u nastavku u igru ušla još četvorica (Malekinušić, Mišić, Kiš, Bradarić). Spomenimo za kraj kako su utakmicu uživo pogledali Zoran i Zdravko Mamić, nekadašnji trener i sportski direktor, odnosno izvršni dopredsjednik Dinama. (ri)