Sreenshot Benfica Twitter

VIDEO Petar Musa zabio Feyenoordu u ‘generalki’ za superkupove

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 30.07.23. | 21:35

Benfica je izgubila, ali Zlatka Dalića veseli dobra igra Hrvata

Igraju se pripremne utakmice diljem Europe, pa je tako Benfica ‘generalku’ uoči portugalskog Superkupa protiv Porta koji je na rasporedu 9. kolovoza odigrala u Rotterdamu, na dobro nam poznatom De Kuip stadionu, a domaćin, nizozemski prvak Feyenoord koji ima izravno mjesti u prvom ‘potu’ Lige prvaka te koji čeka Dinamovo zeleno svjetlo za transfer Luke Ivanušeca, pobijedio je 2-1.

Međutim, više od Ponosa juga, koji se priprema za nizozemski Superkup u petak 4. kolovoza protiv PSV-a, trenutno nas zanima kako igra Petar Musa, standardna rezerva lisabonskih Orlova koji je i ovaj put zamijenio prvog centarfora Gonzala Ramosa, u 75. minuti, a 10 minuta kasnije zabio iz blizine za 2-1, na asistenciju Tiaga Gouveije, pokazalo se konačni rezultat utakmice u kojoj su oba trenera, Arne Slot i Roger Schmidt, napravili po 10 zamjena.

Pogodak Petra Muse,25-godišnjeg napadača koji se bori za mjesto u Vatrenima s Antom Budimirom, pogledajte ispod: