Kevin Jairaj-USA TODAY Sports

VIDEO Petar Musa zabio drugu utakmicu u nizu, a potom dobio i posebnu nagradu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 28.04.24. | 12:29

Izjavu nakon dvoboja dao je noseći šešir

U noćašnjem obračunu za Texas, Dallas je s 2-0 svladao Houston Dynamo, a Petar Musa bio je najbolji igrač utakmice.

On je u 55. minuti primio loptu koju je uputio Ema Twumasi i sjajno poentirao za vodstvo Dallasa. Pobjedu i tri boda u 80. minuti potvrdio je Sebastian Ibeagha.

Pogodak Muse pogledajte OVDJE (Arenasport)

Nakon utakmice, Musa je proglašen najboljim pojedincem dvoboja, a za službeni profil Dallasa dao je kratku izjavu u šeširu, koji je dobio kao nagradu za pobjedu u tzv. revolveraškom obračunu momčadi iz Teksasa.

"Čudesno, jako sam sretan zbog pobjede. Ovi momci su danas pokazali momčadski duh, tako sam sretan zbog pogotka i važna tri boda", kratko je rekao Musa.

Hrvatskom napadaču ovo je ovo treći gol u dresu Dallasa u osam utakmica. Noćašnjim zgoditkom uspio je prvi put zabiti na dvije utakmice u nizu, a spomenimo da na kontu ima i jednu asistenciju. (G)